Танці з бубном для реєстрації ФОП через інтернет

Танці з бубном для реєстрації ФОП через інтернет

Минулого тижня дійшли руки до реєстрації фізичною особою-підприємцем. Заявку я подавав онлайн, і, як з’ясувалось, цей процес ще далекий від інтуїтивного. Детальних статей з поясненнями не знайшов, тому поділюсь досвідом та власними помилками.

Крок 0. Офлайн-реєстрація

Спочатку я не планував реєструватись через інтернет, хоча й знав про таку можливість. Я живу у Львові, а реєструватись можна лише за місцем прописки, у моєму випадку — в Тернополі.

Виділив день на реєстрацію, приїхав до Тернополя, але до Реєстраційної служби (вул. Київська, 3а, 4-й поверх) дістався якраз перед обідом. На питання про реєстрацію ФОП мене ввічливо попросили зачекати годинку.

Повернувшись з документами за годину, я дізнався, що:

  • тепер реєстрація безкоштовна і жодних квитанцій вже не потрібно;
  • подати заявку можна лише до обіду;
  • усі поля можна заповнювати лише в єдиному стилі (друк/від руки, синій/чорній колір, великі/малі літери);
  • я не помітив напису «зазначається разом з назвою» біля поля «Вулиця» (тобто обов'язково треба «вулиця Шевченка», а не просто «Шевченка»);
  • реєстрація неможлива, якщо не подарувати папку на зав’язках та 5 конвертів з марками :)

Я був обмежений у часі, а перспектива витратити ще один день не гріла душу, тому перейшов до плану «Б» — реєстрації через інтернет.

Крок 1. Реєстрація ЕЦП

Щоб подати заявку через інтернет, потрібно спочатку отримати ЕЦП — електронний цифровий підпис. Наскільки розумію, його якраз можливо отримати будь-де, тож такий варіант цілком прийнятний для тих, хто не живе за місцем прописки.

У Тернополі Центр сертифікації ключів знаходиться у будівлі Податкової (вул. Білецька, 1, каб. 122, вхід через Центр обслуговування громадян). Форму варто роздрукувати і заповнити (не забудьте обрати тип «Фізична особа») + копії паспорта, ідентифікаційного коду та флешка. Сама ж безкоштовна процедура отримання вписалась у якихось п’ять хвилин.

Єдиний неприємний сюрприз — програма не дозволила використовувати спецсимволи у паролі до ключа, тому придумуйте довгі паролі :)

Сам ЕЦП — звичайний ключ у файлику з розширенням .dat, але скористатись можна лише коли він лежить у корені флешки або диску. Варіанту обійти це обмеження я не знайшов.

Крок 2. Прорив на Реєстраційний портал

Власне, саме тут і починаються основні танці з бубном.

Хоча сам портал існує вже кілька років, процес реєстрації досі не виглядає відполірованим.

Сервіс працює на Сілверлайті, але фактично скористатись ним можна лише на Віндовсі. Нам запропонують встановити додатковий пакет у форматі .msi, який, очевидно, не запрацює на ОС10 чи Лінуксі.

Перевантажуюсь у Буткемп, встановлюю цей пакет, оновлюю сторінку і нічого не змінюється. Така ж ситуація повторюється і ще на двох комп’ютерах: базові налаштування та компоненти веб-клієнта від Арт-Мастер не встановлюються.

Як виявилось, розробники про баг знають і рішення є. Однак сховане воно у дописі «Перебої у роботі у період з 28.11.2014 по 02.12.2014 включно!» без жодних ключових слів для пошуку — знайти не так вже й просто. Тож, встановлюю сертифікати звідти (наївна спроба потім встановити їх на ОС10 успіхом не увінчалась).

Після встановлення ще одного пакету ми нарешті отримуємо можливість зареєструватись.

У формі авторизації потрібно обрати постачальника «Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДПС», вибрати диск, на якому лежить наш ключ, і ввести пароль.

Після цього, наскільки пам'ятаю, треба буде скачати і додати «посилені сертифікати» з того ж таки сайту Центру специфікації ключів.

Далі цей процес нагадує звичну всім реєстрацію на сайтах із логіном і паролем з одним крихітним нюансом — авторизуватись можна лише за допомогою ключа, а де вводити логін/пароль я досі не знайшов.

Крок 3. Реєстрація ФОП через інтернет

Нарешті, основний етап. Переходимо в Електронні заяви — Створення заяви — Для реєстрації ФОП в ЄДР і крок за кроком заповнюємо її.

Спочатку все доволі тривіально, а от у розділі «Документи» при незнанні легко втратити кілька днів, отримавши відмову, бо «документи подані не в повному обсязі». Списку документів, яких, власне, бракує, у відмову тактовно не включили.

У всіх джерелах, які знайшов, було вказано лише про копії ідентифікаційного та квитанції про оплату (замість останньої тепер потрібно вставляти просто порожнє зображення).

Проте, як з'ясувалось, на нашу електронну заяву ніхто навіть не дивитиметься. Не зважаючи на те, що ви вносите всю інформацію про себе в необхідні поля, вам все одно потрібно долучити до заяви заповнену і підписану Форму 10 і вона, звісно, повинна відповідати вимогам, які я зазначив у нульовому кроці.

Крім того, нам потрібно додати опис вкладення. Мої претензії щодо того, що ці два документи навіть за логікою мають формуватись автоматично були так само ввічливо проігноровані. Окей, мені не важко, відправляю нову заявку.

Мій опис вкладення виглядав максимально просто:

ОПИС

вкладення до реєстраційної картки, заповненої через Реєстраційний портал.

Відправник: Белзюк Руслан Іванович

Адреса: моя поштова адреса

Опис вкладення К-сть аркушів
1. Відсканована реєстраційна картка на проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця 1
2. Відсканована довідка про отримання ідентифікаційного номера 1

Дата: дата

Підпис: підпис /Белзюк Р. І./

Прикріпити можна лише файли у форматі TIFF (з претензією на їх відсканованість). Тут і знайшовся іще один казусний момент: формат TIFF використовує ідентичні розширення .tif та .tiff. Так от, прикріпити файли з розширенням .tif не можна — після подачі заяви отримаєте повідомлення з помилкою «В прийомі файлу відмовлено. Невірний підпис файлу (-ів)».

Тепер, після успішної реєстрації, чекаю на свідоцтво поштою. Одразу після цього потрібно буде змінити у Податковій систему оподаткування на спрощену, сподіваюсь що і процес виявиться простішим.

Корисні статті

Коментарі

mrpsiho Sun, 22 Feb 2015 17:00:44

Ох, блін, як же нагадало мені мої "кола пекла реєстрації" дворічної давнини))
Я теж тоді ЕЦП в податковій отримував, бо теж хотів онлайн реєструватись. Казус тоді був якийсь, точно не пригадаю, але таки довелось йти і реєструватись старим способом (ще у той відділ коли він був біля головпошти.. на вул. Коперника чи що.. вже й не пам'ятаю..).
Здається було так. Ключі зробив як фіз особа. Зареєструватись онлайн не зміг, бо ця процедура тоді щось та й не працювала ще. Потім подати заяву на спрощену систему не зміг, бо ЕЦП видані для фіз особи це зовсім інше ніж ЕЦП видані тобі ж але у статусі підприємця. Отака хрінь. Може зараз цей казус вже пофіксили, але тоді все було саме так.
Отож, мені треба було або знову робити ЕЦП вже у статусі підприємця, або швидко подати паперову версію Заяви на спрощенку. А ще потім всерівно треба здавати прошнуровану книгу обліку доходів і забирати її. Знову таки - може зараз вже інакше, а тоді було саме так.

Наразі я раз на рік шляхом листування поновлюю ЕЦП від арт мастер (нмд, найзручніше і найшвидше роблять) і загалом користуюсь сервісом taxer. Знову таки, нмд це найдешевший і найзручніший варіант. Формувати звіти швидко і легко, реквізити для рахунків завжди актуальні.

Руслан Белзюк Sun, 22 Feb 2015 18:44:34

ЕЦП для фізичної особи і для підприємця — досі різні речі. Але в держструктурі цей нетривіальний процес без жодних черг і оплат зайняв менше 5-ти хвилин, тому навіть якось приємно сходити до них. Сподіваюсь, що можна і не за місцем прописки.

З прошнурованими книгами, здається, досі все так само :)

Макс Tue, 07 Apr 2015 18:38:58

Дякую Вам Руслане за корисний опис.

Я би додав, що заяву на перехід на спрощенну систему, потрібно подати на протязі 10 днів, після дати реєстрації (яка не є датою отримання виписки на руки). В моєму випадку, виписку надали на шостий день, а потім були свята 4 дні. Прийшовши в податкову на 11 день, мені щиро відмовили в моїй заяві. Тому цілий квартал був на загальній системі.

ЗІ: податкова також вимагає конверти, швидкошивач та копії паспорта та ІІН, так як в них немає ксерокса.

Руслан Белзюк Fri, 10 Apr 2015 02:09:37

Про спрощену систему — важливе зауваження.

А от тернопільська податкова, насправді, приємно дивує в цій частині. Там адекватний центр надання послуг з приємним персоналом, вай-фаєм і всім таким. Про швидкосшивачі не було й мови.

Юлія Fri, 15 May 2015 12:05:29

Руслане, дуже корисна інформація, дякую!

Після цього, наскільки пам'ятаю, треба буде скачати і додати «посилені сертифікати» з того ж таки сайту Центру специфікації ключів. - На цьому кроці які саме сертифікати треба завантажувати? Я вже намагалася зробити цю процедуру з усівами варіантами, доступними на сайті, але кожного разу форма просто відкривається заново, і все =( Кожного разу поле "Ідентифікатор ключа" залишається порожнім, можливо, в цьому причина? Але що тоді сюди вводити?

Руслан Белзюк Wed, 01 Jul 2015 05:50:58

http://acskidd.gov.ua/certificates-search
Тут шукаєте? В поле «Загальне ім’я» треба ввести свій ПІБ, а потім скачати і встановити два файли.

Юлія Fri, 15 May 2015 14:08:54

Питання знімається, тому що, як виявилося, дуже довго синхронізуються бази даних, вже все є =)

Руслан Белзюк Wed, 01 Jul 2015 05:52:28

Це добре :)

Юрій Sat, 16 May 2015 20:44:27

Респект за доведену до кінця справу!
Невелике уточнення. Сток дії вказаного сертифікату вже закінчився, новий доступний за адресою:
http://rp.irc.gov.ua/ClientBin/38EB0690FE79E6F64D3931E5E6F7C7D8474F453F/Resources/edrrp.cer
В принципі, подібні дії відтворюються на Лінуксі і там також портал повинен працювати.

Микола Завірохін Thu, 21 May 2015 14:47:11

Дякую, дуже допомогло
правда Ви не всі приколи описали, чи може з того часу їх стало більше
Будете у Тернополі напишіть, з мене деталі моїх танців з бубном і пиво у фаному місті

Федір Tue, 16 Jun 2015 18:57:40

Подскажите, пожалуйста, что я делаю не так.
- Получил ЕЦП для физ особи.
- Скачал два сертификата (с моими именем-фамилией) с http://www.acskidd.gov.ua и установил их.
- захожу на http://rp.irc.gov.ua/logon, выбираю носитель с ЕЦП, ввожу пароль, начинается "инициализация криптобиблиотеки" и выдает "помилка, требуемый объект не найден" и потом "Виберіть указаний сертифікат на локальному диску або на носії інформації. Вибраний Вами сертифікат буде збережено у сховищі сертифікатів."
Ниже предлагается указать путь к сертификату. Указываю путь - эффект нулевой. Кнопка "импорт" не становится активной.
Если же открыть сертификаты, выданные АЦСК ІДД, то там во вкладке "общие" пишут: при проверке отношений доверия произошла ошибка.
А состояние сертификата: Этот сертификат содержит недействительную цифровую подпись.

Что делать, и как с этим жить?

Shiner Tue, 14 Jul 2015 11:51:54

Дякую, інфа стала у пригоді. Процвітання вам.

Anna Tue, 28 Jul 2015 10:56:04

Подала з розширенням .tiff. Все одно не прийняли. Причина - Передачу завершено з помилкою (В прийомі файлу відмовлено. В архіві є скан-копії невірного формату.
Є ідеї, чому так могла статися? І з ким Ви зв'язувались на рахунок пояснень проблем із реєстрацією онлайн? Служба технічної підтримки: | +38 (044) 481-4927 постійно зайнята.

Shiner Tue, 28 Jul 2015 11:18:10

Anna,

коли телефонував у службу підтримки у будні - практично ніколи не було зайнято.
Хлопці все терпляче поясняли. Так що, вам всеж потрібно дозвонитися.

Юрій Tue, 28 Jul 2015 19:42:22

https://www.facebook.com/groups/eServicesUA/permalink/1031456356874137/

Маю трагічну новину (хоча вона вже достатньо несвіжа, та думаю мало хто про це знає). Останнє місце в інтернеті, де можна було взяти виписку ФОП, з накладеним ЕЦП, накрилося.

Реєстраційний портал http://rp.irc.gov.ua/home, те чудо, що працювало тільки під Windows, тільки за технологією Silverlight, але не лише в Internet Explorer, почало видавати нескінченну пропозицію встановити свій аплет, а служба підтримки каже, що дійсно, функціональність отримання підписаних документів зламалася, і ніхто її найближчим часом не полагодить. Чи є альтернативи, про які мені невідомо, чи знову прийдеться йти в банк, платити 17 грн, отримувати квитанцію з мокрою печаткою, потім сидіти день в черзі податкової?

Олексій Wed, 29 Jul 2015 18:39:53

Щодо формату сканованих документів (з письма підтримки):
- формат файлу TIFF розміром до 300-500 кБ;
- якщо кількість сканованих копій більше ніж одна, то необхідно сканувати всі документи одним файлом (формат готового файла : компресований багатосторінковий TIFF);
- глибина кольору: 4 біт;
- формат зображення: чорно-біле;
- роздільна здатність [150dbi]: 150 х 150 точок на дюйм;
- алгоритм стискання даних: LZW;

Я так конвертував відсканований JPG у TIFF:
$ convert -units PixelsPerInch -density 200 -depth 4 -type Grayscale -compress LZW scan.jpg scan.tiff

Олексій Wed, 29 Jul 2015 18:42:24

З сильверлайтом і вайном для лінукса раджу не мучитися, і одразу скачати образ вінди для virtualbox.

Федір Thu, 13 Aug 2015 14:09:59

Anna, делайте multitif, если в одном документе несколько страниц.
И параметры в изображении, как Олексій описав.
Я делал прогой Multi-Page TIFF Editor. Болше, наверное, ничего нет. Родная софтина с HP сканирует через одно место - настройки не применишь, а в этой проге и сжатие, и multitif и глубина цвета настраиваются. Правда, она тоже через задницу работает.
И, вот ещё ссылка, как открывать мультитиф: http://primanota.ru/blog/kak-posmotret-vse-stranicy-mnogostranichnogo-tiff-fajla
Я бы не догадался. В остальных редакторах только первую страницу из документа отображает.

Федір Thu, 13 Aug 2015 14:13:45

Да, забыл уточнить - подавал с форматом .tif
Этот баг, наверное, пофиксили.
Правда, на рассмотрении больше недели заявление находилось. Я уже и мечтать не смел, что сработает)))

Олександр Wed, 26 Aug 2015 07:47:17

На сьогодні (28.08.05) для того, щоб забрати нескінченне діалогове вікно від Арт Мастер, потрібно виконати наступне:
- перейти на сторінку http://rp.irc.gov.ua/news/263
- звідти скачати файл edrrp2015.cer
- "запустити" скачаний сертифікат -> "Установить сертификат"
- повинен відкритись майстер встановлення сертифікатів
- ВАЖЛИВО: вибрати радіобокс "Поместить все сертификаты в следующее хранилище", вибрати сховище "Доверенные издатели" (англійською Trusted Issuers або Truster Certificates, не знаю). З НІЯКИМ ІНШИМ СХОВИЩЕМ (включаючи автоматичне) ПРАЦЮВАТИ НЕ БУДЕ!
- перезавантажити сторінку
- встановити exe-шник який тепер пропонують
- перезавантажити сторінку

Перевірено на старезній Windows XP під віртуалбоксом, впевнений на новіших буде працювати теж. Працює і на Хромі, і Файрфоксі.

Денис Mon, 12 Oct 2015 10:43:51

Федір я вас ненавижу :)
у вас была такая же проблема с сертификатами
«инициализация криптобиблиотеки» и выдает «помилка, требуемый объект не найден»
И вы не написали как её решили :)

Денис Mon, 12 Oct 2015 11:18:17

Помогло установка
http://www.acskidd.gov.ua/korustyvach_csk
параметры \ каталог с сертификатами \ базовый каталог C:\Certificates\PD нажимаем ОК

Сертификаты та СВС \ отримати сетификати з ЦСК \ сертификат который миндоходов и загрузить :)
Ура работает :)

Олег Wed, 14 Oct 2015 17:26:45

Вітаю, товариство!
Під час реєстрації, на етапі імпорту сертифіката, вискакує помилка: "Видавець сертифіката не підтримується". Повна маячня, адже видавцем цього сертифікату значиться Акредитований центр сертифікації ключів...
Підкажіть, що це за дурня і як з нею боротись?

Олег Wed, 14 Oct 2015 17:45:16

Перепрошую, що не прочитав останнього допису Дениса, його рецепт дійсно допоміг. Дякую!

Дмитро Присівок Wed, 28 Oct 2015 09:50:00

Дякую, дуже корисна стаття!!!

Світлана Tue, 03 Nov 2015 13:41:51

Дякую, за детальний опис. Півдня просиділа, шукаючи інформацію. В податкову додзвонитись нереально, щоб отримати консультацію, хоча б щоб сказали, які документи брати з собою. Завтра йду танцювати свої танці з бубном)

Lion Sat, 07 Nov 2015 19:34:17

Хочу ще додати, якщо Інтернет експлорер викидує помилки при додаванні сертифікатів, то в налаштунках треба поставити максимально низький рівень безпеки, бо він не може зберегти файли на диск.

Павло Sun, 22 Nov 2015 13:17:59

Дякую за інформацію! Вийшло. Доречі, хтось питався про помилку завантаження нового модуля (після встановлення сертифікату). В мене теж була так — в експлорері, а в опері все вийшло.

Павло Sun, 22 Nov 2015 13:20:58

Раптом, хтось не зможе завантажити та буде шукати SetupCryptoAdapter_3_3_10_0_x86: http://nekaka.com/d/zl6loEICQV

tiri Wed, 16 Dec 2015 08:49:41

Всем спасибо за то, что делитесь своим опытом. Очень помогли.

Вставлю свои примечания, хотя они больше из разряда мелких неудобств, но добавляют в общую картину красок :).
1. Интересно, что портал не работает ночью. Ночью удалось дойти только до этапа регистрации, т.е. установить все сертификаты и ПО. Регистрация стала доступна лишь утром в рабочее время. Они там уходя выключают сервера что-ли?... (вопрос риторический :)).
2. Конфигурацию криптоадаптера лучше не менять: при попытке усилить алгоритмы, в частности получением метки времени во время формирования подписи (что очень было бы логичным), ключи перестали приниматься.
3. Письмо со ссылкой для подтверждения регистрации можно не ждать (мне оно пришло поздно), а сразу на портале жать "Вхід".
4. При создании заявки в поля ФИО с клавиатуры не вставляются украинские буквы - пришлось из буфера вставлять :/

Для регистрации "онлайн", начинаю печатать и сканировать документы, как это не комично звучит :)

tiri Fri, 25 Dec 2015 12:33:24

З 20.11.2015 дають нові форми реєстраційних карток, старі не приймають. Посилання на нові форми на сайті ДДР: http://ddr.minjust.gov.ua/uk/e51951fc5bdc0a79745b825a197a523c/dlya_fizychnyh_osibpidpryemciv_/

Alina Sun, 10 Jan 2016 18:00:26

З моменту прийняття нових законів Форму 10 тепер можна знайти за посиланням http://ddr.minjust.gov.ua/uk/e51951fc5bdc0a79745b825a197a523c/dlya_fizychnyh_osibpidpryemciv_/

PS стаття нереально корисна! Дякую, Руслане!

tiri Sun, 17 Jan 2016 06:56:26

С 13.01.2016 Форма 10 заменена на Заяву https://minjust.gov.ua/ua/news/47997

Alina Wed, 20 Jan 2016 11:04:01

Може хтось знає чи потрібна буде Книга обліку доходів і як її можна отримати?

Ще після реєстраці онлайн можуть виникнути питання з приводу інших документів, наприклад:
1. "ВИТЯГ з гос реєстру з вказанням всіх видів діяльності" - можна отримати на порталі (але він платний і як там оплатити поки невідомо), а можна подати запит тут: https://usr.minjust.gov.ua/ua/extractsearch десь біля 50 грн бумажка коштує
2. "Довідка з вказанням групи платника податку та % єдиного податку", або "ВИТЯГ з реєстру платників єдиного податку" - це вже онлайн отримати неможливо, тут або особисто в налогову необхідно звернутись, або через довірену особу

Павло Wed, 20 Jan 2016 11:42:27

Аліна, книга буде потрібна. Я хотів собі зробити електронну, але на весь Львів, як сказали в податковій, я перший, хто це хоче. В законодавстві все є, але ніхто не займається, бо людям не потрібно, я так зрозумів. Принаймні, поки. Тому зробив собі паперову. Ще, оскільки «Кабінет платника податків» часто не працює, а там є електронна книга, то теж не дуже надійно. Короче, якщо хочете електронну, краще почекати поки.

Иван Sun, 21 Feb 2016 12:12:11

Вроде говорят не форма 10 а просто заява по установленной форме http://yrin.com/zayavleniya-na-registratsiyu.html

tiri Thu, 24 Mar 2016 11:44:20

Книгу доходов могут вести онлайн те, кто на общей системе. Единоналожникам еще не сделали.

ПП Mon, 28 Mar 2016 19:42:02

Вибачте але без мату тут не можливо, але постараюсь)))
Як зареєструватись онлайн коли в хромі натискаєш реєстрація і пропонує ... сільверлайт який встановив але ніфіга від того не змінилось(((
В ІЕ все ок, але при спробі завантажити ... сертифікат його не вантажить видає помилку підпису і т.д.
Переходжу за посиланням як вирішити цю проблему («Перебої у роботі у період з 28.11.2014 по 02.12.2014 включно!») видає На жаль, такої сторінки не існує. Можливо, вона була видалена з серверу або її ніколи не було.
Підкажіть що робити???

Аліса Fri, 08 Apr 2016 19:27:15

Здравствуйте! А подскажите: в налоговую тоже нужно обращатся за местом прописки?

Юрий Thu, 14 Apr 2016 18:52:41

На данный момент для скачивания сертификата идти сюда:
http://rp.irc.gov.ua/news/263
(а предыдущая не работает)

Романа Fri, 15 Apr 2016 18:34:29

Дууууже дякую, Руслане)
Ще трохи з власного досвіду:
Хромом не користуватися, тільки Mozilla. Причому її треба встановити як браузер за замовчуванням.

пс. Італія пречудова))

Andru Wed, 27 Apr 2016 22:46:17

Може хтось знає ...
При встановленні: Адаптер криптоперетворень. постачальник ЦСК MASTERKEY версія 3.3.10.0
SetupCryptoAdapter_3_3_10_0_x86
видає помилку "Работа мастера по установке CryptoAdapter преждевременно завершена из за ошибки. Система не была изменена."
Під час встановлення виникла помилка. 1603
вже 2-уга година ночі ..... що робити - думок вже нема .... Дякую.

Мельников Вячеслав Fri, 27 May 2016 18:43:12

ТЕГ: видавець сертифіката не підтримується

Помогло установка
http://www.acskidd.gov.ua/korustyvach_csk
параметры \ каталог с сертификатами \ базовый каталог C:\Certificates\PD нажимаем ОК

Сертификаты та СВС \ отримати сетификати з ЦСК \ сертификат который миндоходов и загрузить :)
Ура работает :)

Романа Wed, 22 Jun 2016 08:06:05

Електронна реэстрація - всьо(( Не працює з 1 травня. Принаймні в Києві.

Олексій Sun, 20 Nov 2016 10:58:51

Andru, така ж лажа. Ви знайшли інший спосіб відкрити ФОП онлайн ?

Den Tue, 13 Dec 2016 12:39:50

Все сделал как описано в статье. Регистратор отказал: "Документи подані не в повному обсязі". Хотя было вложено все: форма-10, заявление на упрощенную систему, копия инн. Все документы отсканирвоаны, добавлены пустая страничка вместо квитанции об оплате и скан Опису вклдадення. В чем может быть проблема?

Мирослава Fri, 16 Dec 2016 12:33:58

"Виникла помилка під час перевірки підпису" - видає помилку при підписуванні сканів документів. Що з цим зробити?

Руслан Sun, 18 Dec 2016 15:22:29

Я так розумію, згідно законодавства, я маю право подати разом за заявую на ФОП, заяву на єдиний податок? І це розповсюджується на подання заяви через сайт реєстрації? А то може вийти, що все одно будет потрібно їхати за місцем прописки до податковох.

Alex Sat, 31 Dec 2016 16:03:26

Здравствуйте! Помогите как зайти??? 1й раз регистрируюсь и не могу понять, дошел я до картинки где постачальник, носiй и пароль ключа, у меня там стоит диск А,Е,G - что мне выбрать?? пароль любой? нажимаю пiдписати - пишет "Помилка читання секретного ключа" - и как мне дальше быть???

Вова Т Sat, 07 Jan 2017 13:08:08

Здравствуйте.
Подскажите может кто то сталкивался?
При создании заявки на регистрационном портале во вкладке *заявитель* - *паспорт* требуется серия паспорта.
У меня ID-карта и там серии паспорта нету!
Оставить графу пустой нельзя!!
А в графу номер паспорта все цифры не вмещаются ID-карты!
что делать?

Махно Wed, 11 Jan 2017 14:04:17

Гарна покрокова інструкція: http://cure.org.ua/files/slon/Webinar_Minjust_4.pdf

Олександр Wed, 25 Jan 2017 00:21:29

"Здравствуйте! Помогите как зайти??? 1й раз регистрируюсь и не могу понять, дошел я до картинки где постачальник, носiй и пароль ключа, у меня там стоит диск А,Е,G — что мне выбрать?? пароль любой? нажимаю пiдписати — пишет «Помилка читання секретного ключа» — и как мне дальше быть???"


как решили проблему?

Іван Fri, 27 Jan 2017 15:15:02

Говно-портал перестал работать.
'Увага
Виникла помилка під час перевірки підпису'

0-800-508-584 - по этому номеру вообще удивились шо я смог зарегаться и доки отправить, говорят с пол-года уже это чудо не работает...

Короче как всегда: igov (Харькова пока нет, поэтому пробовал говнопортал) сделан нахаляву и в на несколько порядков лучше, за этот говно-портал я уверен кто-то получил охренеть какие бабосы - и не работает...

Володимир Wed, 01 Feb 2017 10:08:40

01.02.2017. "Завантажити файл сертифікату «edrrp2016.cer» за посиланням:
http://rp.irc.gov.ua/ClientBin/Resources/edrrp2016.cer"

Олег Tue, 07 Feb 2017 12:54:50

Ну после долгих мучений наконец -то удалось все установить и дойти до проверки ЕЦП. На ОС 10 не устанавливается никакю получилось на XP. И только explorer. П подержке сказали что регистрация ФОП работает. Получится - отпишусь

Сергей Mon, 27 Feb 2017 08:13:49

Как быть с оплатой? Регистрация ФОП бесплатная. А этот чудо-портал требует ведомости про оплату? Как это обойти?

Max Feshchenko Wed, 22 Mar 2017 16:56:26

Я зробив це!!!!

Дякую за статтю, допомогла.

Використовував стару версію браузера Мозілла 32, і всі сертифікати експортував за допомогою http://www.acskidd.gov.ua/korustyvach_csk

Хоча зараз відкрили новий портал який зручніше має менше костилів, але дізнався я про нього вже після вдалої реєстрації за допомогою порталу описаного в даній статті (в тех підтримці порталу сказали що він вже не актуальний, але як показала практика ще працює)

Адреса нового порталу (приймає ключі ЄЦП від ПриватБанку):

https://igov.org.ua/service/1495/general

Антон Sun, 14 May 2017 15:28:31

«Работа мастера по установке CryptoAdapter преждевременно завершена из за ошибки. Система не была изменена.»
Під час встановлення виникла помилка. 1603

Криптоадаптер нормально встановився на Win7 32bit, браузер- IE 8.0.7601.
Скоріше за все проблема в тому, що браузер потрібно запускати ВІД ІМЕНІ АДМІНІСТРАТОРА.

Alex Sat, 03 Jun 2017 09:56:13

Не приходить мейл підтвердження реєстрації на порталі... хтось з таким стикався?

EdwardNot Wed, 18 Sep 2019 10:11:03

адвокат по кредитним справам

юрист Днепр

KelPlaups Fri, 20 Sep 2019 10:10:46

How To Use Propecia Purchasing Isotretinoin Skin Health Medication Forum Kamagra Oral Jelly generique levitra 20 10mg Priligy Comprar Online

Josephavasp Sat, 11 Jan 2020 12:01:10

Официальный сайт PlayAmo Casino - https://playamo.pro/

KiraNub Sun, 12 Jan 2020 09:37:26

Здесь можно Suninat 50mg (Сунитиниб) - Сунинат (Sunitinib) - аналог Сутент купить.
Лекарство назначают больным, страдающим от онкологии желудка,
кишечника, поджелудочной железы, полипов толстой кишки,
новообразований в почке и прочих злокачественных опухолей,
связанных с желудочно-кишечным трактом.


сунитиниб побочные действия

Melvinasot Mon, 13 Jan 2020 18:38:40

blackjack casino real money online australian casino real money gambling com internet casinos

BobCarty Wed, 15 Jan 2020 11:35:39

new cbd inhaler stick 2019 right here cbd plus oil
cbd tennessee law click resources mustard seed cbd oil
cbd clinical level 5 pro sport pain relief 200g / 7.05 oz basics cbd market california

oceanfront cbd oil have a peek at these guys cbd oil with no thc and dot drug test
cbd oil, dmso topical hop over to this website cbd and thc together
what is the process in how cbd oil is extracted from the cannabis plant? made my day vape stores cbd

EugenePipsy Wed, 15 Jan 2020 15:36:37

новости района воронеж

LaraSoilk Sat, 18 Jan 2020 06:38:49

LuciSun - дженерик Сутент (Sutent) - Sunitinib (Сунитиниб) – это противоопухолевый препарат,
который был произведен на основе сунитиниба.
Препарат назначают людям с онкологическими заболеваниями,
при опухолевом процессе с метастатическими поражениями.
Основное действие препарата заключается в том,
что активное действующее вещество блокирует
тирокиназы – именно эти рецепторы отвечают за поддержание роста
опухоли. Благодаря препарату можно подавлять рост опухоли,
а процесс распространения метастаз постепенно тормозится.
LuciSun - дженерик Сутент (Sutent ) - Sunitinib (Сунитиниб) купить можно
на этом сайте – мы предлагаем качественную продукцию
по адекватным ценам.
Опытные специалисты расскажут всю информацию о производителе,
при необходимости предъявят сертификаты качества и предоставят
прочую актуальную информацию для потенциального покупателя.

Как принимать?
Принимать таблетки нужно орально, при этом пить их можно,
не связывая с приемом пищи.
Важно соблюдать одно условие: пить капсулы нужно в одно и то
время – чтобы в крови поддерживать оптимальный уровень
основного действующего вещества.
На LuciSun - аналог Сутент (Sutent) - Sunitinib (Сунитиниб) цена
колеблется, и этот фактор напрямую зависит от формы выпуска
препарата.
У нас стоимость лекарства адекватная,
одна из самых низких – и это связано с тем,
что мы работаем напрямую с производителем.
Что касается дозировки, то для каждого пациента она индивидуальная.
Как правило, доза зависит от общего самочувствия,
сложности заболевания и его запущенности,
сопутствующих недугов.
Все эти факторы учитывает врач-онколог при назначении
препарата.
Стандартная дозировка подразумевает ежедневное применение
пациентом 50 мг лекарства.
Что касается курса – 4 недели человек должен пить таблетки,
спустя 2 недели нужно сделать перерыв.
При необходимости терапию возобновляют вновь.
Про LuciSun - аналог Сутент (Sutent) - Sunitinib (Сунитиниб) отзывы
положительные.
Пациенты, проходившие лечение с применением этого средства,
утверждают, что при корректно подобранной дозировке побочные
эффекты отсутствуют, лекарство переносится хорошо,
а терапия дает положительные результаты.

Онкология – не приговор!
Благодаря тому, что наука уверенно идет вперед,
ученым удается с каждым годом создавать все новые и новые
препараты, благодаря которым можно приостановить рост опухоли.
На LuciSun - дженерик Сутент (Sutent) - Sunitinib (Сунитиниб) стоимость
– высокая, но лекарство того стоит.
Оно является эффективным, препарат прошел множество
клинических испытаний, и все они подтверждают – средство
является действительно эффективным.
Причем если проводить химио- либо лучевую терапию – в некоторых
случаях она является неэффективной.
Мало того, облучение крайне негативно действует на все
органы и системы организма.
У таблеток, конечно, имеются негативные побочные эффекты,
но проявляют себя они крайне редко, и никак не сравнятся
с побочками, которые возникают после проведения химиотерапии.


сутент отзывы больных

Ваш коментар